Продам дачу Рожни, СТ Трудовик, Південна, 17900 у.о.

Продам цегляний двоповерховий дачний будинок з комунікаціями в Київській області, Рожни, СТ Трудовик, Південна.

Продам дачу Рожни СТ Трудовик Південна, 17900 у.о.

Продам дачний будинок в Рожнах, садове товариство СТ Трудовик, загальною площею 75 м². 3 кімнати. Земельна ділянка 4 сотки. Душ і туалет на вулиці. Кооператив охороняється, магазини, ринок, маршрутки з Києва заїжджають в кооператив, 250 метрів до зупинки. Чудове місце для життя і відпочинку! 17900 у.о.

Для отримання додаткової інформації щодо будинку та ділянки телефонуйте, в робочий час. Перегляд виключно за попередньою домовленістю, не раніше ніж за один або два дні. Телефонуйте для отримання іншої інформації.

Продаж будинків, відстань до міста до 20 км, поверховість 2 поверхи, загальна площа 75 м², кількість кімнат 3 кімнати, площа земельної ділянки 4 сотки, тип будинку дачний будинок, матеріал стін цегла.

Додаткова інформація

Перегляд об'єктів нерухомості здійснюється виключно за попередньою домовленістю. Додаткова інформація та запис на перегляд об'єктів нерухомості за контактними номерами телефонів: Запис на перегляди за 1-2 дні та за попередньою домовленістю. Трансфер для перегляду об'єктів нерухомості в броварському районі - за окремими домовленостями.
Ви переглядаєте сторінку:
Бровари Купити-Продати » Продам дачу Рожни, СТ Трудовик, Південна, 17900 у.о.

Пошук:

[:uk]На сайті шукають[:]

[:uk]бровары, коляда, купити будинок бровари, купити будинок в броварах, купити будинок пухівка, купить дом скибин броварской район, недвижимость бровары, оцінка дачного будинку, петлюри 25, продажа земли, сдам часть дома, скибин, требухів, realestate[:]
Summary
product image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
ФОП Коляда +38(067)728-58-68
Product Name
Продам дачу Рожни, СТ Трудовик, Південна, 17900 у.о.
Price
USD 17900
Product Availability
Available in Stock