Продається старий будинок будинок з великою ділянкою в селі Красилівка, 17000 у.о.

Продам ділянку зі старим будинком в Київській області, ділянка під забудову в межах села, село Красилівка.

Продається старий будинок будинок з великою ділянкою в селі Красилівка, 17000 у.о.

Продається будинок в селі Красилівка, Броварського району. Будинок під знос або реставрацію. Загальна площа будинку 50 м², дві кімнати. До центру села 10 хвилин пішки. Ділянка має широкий фасад, близько 50 метрів. Можливий поділ ділянки тощо. Велика простора ділянка, загальною площею 38 соток, під забудову. На ділянці є сарай розміром 3х7 метри. В сараї є погреб. До будинку асфальтований під’їзд. Всі документи готові. В селі розвинена інфраструктура, супермаркет, пошта, дитячий садок та школа. Поруч місто Бровари.

Для отримання додаткової інформації щодо будинку та ділянки телефонуйте, в робочий час. Перегляд виключно за попередньою домовленістю, не раніше ніж за один або два дні. Телефонуйте для отримання іншої інформації.

Фото будинку та ділянки.

Додаткова інформація

Перегляд об'єктів нерухомості здійснюється виключно за попередньою домовленістю. Додаткова інформація та запис на перегляд об'єктів нерухомості за контактними номерами телефонів: Запис на перегляди за 1-2 дні та за попередньою домовленістю. Трансфер для перегляду об'єктів нерухомості в броварському районі - за окремими домовленостями.
Ви переглядаєте сторінку:
Бровари Купити-Продати » Продається старий будинок будинок з великою ділянкою в селі Красилівка, 17000 у.о.

Пошук:

[:uk]На сайті шукають[:]

[:uk]бровары, коляда, купити будинок бровари, купити будинок в броварах, купити будинок пухівка, купить дом скибин броварской район, недвижимость бровары, оцінка дачного будинку, петлюри 25, продажа земли, сдам часть дома, скибин, требухів, realestate[:]
Summary
product image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Product Name
Будинок та ділянка село Красилівка
Price
USD 17000
Product Availability
Available in Stock