Продам будинок Бровари с. Княжичі, 50000 у.о.

Продається будинок в с. Княжичі, район Княжого двору

Продам будинок Бровари с. Княжичі, 50000 у.о.

Продається будинок в с. Княжичі, район Княжого двору. Коробка 130м2, побудована з Аероку 375 на фундаменті 1, 40м+ подушка 25 см. Дах з металочерепиці утеплений мінеральною ватою 150мм, металопластикові вікна. В будинку дуже зручне суасне планування 1 поверх кухня, санвузол, окрема топочна. 2-й поверх-санвузол і 3 спальні. Панорамні вікна і терасса з видом на ліс. Чудове тихе місце, недалеко центр села, поруч заможні сусіди. Ділянка 10 соток. Проплачена електрика 20кВт. Документи готові. Краще раз побачити.

Додаткова інформація

Перегляд об'єктів нерухомості здійснюється виключно за попередньою домовленістю. Додаткова інформація та запис на перегляд об'єктів нерухомості за контактними номерами телефонів: Запис на перегляди за 1-2 дні та за попередньою домовленістю. Трансфер для перегляду об'єктів нерухомості в броварському районі - за окремими домовленостями.
Ви переглядаєте сторінку:
Бровари Купити-Продати » Продам будинок Бровари с. Княжичі, 50000 у.о.

Пошук:

[:uk]На сайті шукають[:]

[:uk]бровары, коляда, купити будинок бровари, купити будинок в броварах, купити будинок пухівка, купить дом скибин броварской район, недвижимость бровары, оцінка дачного будинку, петлюри 25, продажа земли, сдам часть дома, скибин, требухів, realestate[:]
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
ФОП Коляда +38(067)728-58-68
Product Name
Приватний будинок з ділянкою в с. Княжичі
Price
USD 50000
Product Availability
Available in Stock