Продається 2-х поверховий будинок Требухів Бровари 72000 у.о.

Продам будинок під оздоблення, Требухів

Продам якісний будинок Требухів Бровари

Продам будинок, с. Требухів, Броварський район Київської області. Будинок 2-х поверховий, загальна площа 250 м2 з терасою. Будинок знаходиться на початку с. Требухів. Будинок 2017 року побудови. Стіни побудовані з газоблоку, 375 мм. Утеплення стін 100 мм, стеля 150 мм, вата Роквул. Вікна Опентек, Саламандра. Покрівля Арсерол Метал (виробник Польща). Виконана розводка електрики, води і каналізації. Зроблена штукатурка. Асфальтований під’їзд. Ділянка 15 соток, огороджена. Будувалось не на продаж, з якісних матеріалів.

Обрані фото:

Площа 250 м2. Стіни будинку: газоблок 375 мм, утеплення 100 мм. Покрівля: Арсерол Метал (виробник Польща). Ділянка 15 соток. Опції: паркан, електрика, каналізація, вода, тераса.

Фото будинку.

Додаткова інформація

Перегляд об'єктів нерухомості здійснюється виключно за попередньою домовленістю. Додаткова інформація та запис на перегляд об'єктів нерухомості за контактними номерами телефонів: Запис на перегляди за 1-2 дні та за попередньою домовленістю. Трансфер для перегляду об'єктів нерухомості в броварському районі - за окремими домовленостями.
Ви переглядаєте сторінку:
Бровари Купити-Продати » Продається 2-х поверховий будинок Требухів Бровари 72000 у.о.

Пошук:

[:uk]На сайті шукають[:]

[:uk]бровары, коляда, купити будинок бровари, купити будинок в броварах, купити будинок пухівка, купить дом скибин броварской район, недвижимость бровары, оцінка дачного будинку, петлюри 25, продажа земли, сдам часть дома, скибин, требухів, realestate[:]