Продам будинок Бровари, Пухівка, 48000 у.о.

Двоповерховий цегляний будинок в селі Пухівка, ділянка 18 соток. Десна. Озеро.

Продам будинок в с. Пухівка

Продається капітальний двоповерховий будинок 200м2 в селі Пухівка Броварського району. Портребує внутрішніх чистових оздоблювальних робіт. Зроблено електропроводку, штукатурку, двері дубові, сходи на 2-й поверх дубові, опалення. Проведено газ, електроенергію(3 фази), зроблено септик. В дворі є великий двоповерховий сарай з гаражем, літньою кухнею. На 2 поверсі 3 житлові кімнати. Також є великий погріб. Ділянка 18 соток, сад і город. Асфальтований під’їзд, 1о хвили пішки-озеро, 20 хвилин – річка Десна. Тихе місце з гарною природою і краєвидом недалеко від Києва.

Фото будинку та ділянки.

Додаткова інформація

Перегляд об'єктів нерухомості здійснюється виключно за попередньою домовленістю. Додаткова інформація та запис на перегляд об'єктів нерухомості за контактними номерами телефонів: Запис на перегляди за 1-2 дні та за попередньою домовленістю. Трансфер для перегляду об'єктів нерухомості в броварському районі - за окремими домовленостями.
Ви переглядаєте сторінку:
Бровари Купити-Продати » Продам будинок Бровари, Пухівка, 48000 у.о.

Пошук:

[:uk]На сайті шукають[:]

[:uk]бровары, коляда, купити будинок бровари, купити будинок в броварах, купити будинок пухівка, купить дом скибин броварской район, недвижимость бровары, оцінка дачного будинку, петлюри 25, продажа земли, сдам часть дома, скибин, требухів, realestate[:]
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1stargray
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
ФОП Коляда +38(067)728-58-68
Product Name
Продам будинок Бровари, Пухівка, 48000 у.о.
Price
USD 48000
Product Availability
Available in Stock