Продається сучасний якісний будинок з ділянкою 30 соток в Пухівці, 115000 у.о.

Продам якісний сучасний будинок з комунікаціями в Київській області, Пухівка.

Отличный дом 400м2, построен для себя

Продаж якісного сучасного будинку під оздоблення загальною площею 400 м². Будувався для себе, з якісних та сучасних матеріалів, з дотриманням технологій. Все будувалось без економії, на довгі роки експлуатації. Підключене світло, газ. Велика ділянка загальною площею 30 соток, огороджений парканом. Розведене опалення по будинку. Потребує внутрішніх оздоблювальних робіт під Ваші потреби. Краще самостійно переглянути та переконатись. Ціна нижче собівартості. На ділянці побудований ще один будинок, такої ж якості, загальною площею 200 м². Чекаємо на перегляди.

Обрані фото:

Для отримання додаткової інформації щодо будинку та ділянки телефонуйте, в робочий час. Перегляд виключно за попередньою домовленістю, не раніше ніж за один або два дні. Телефонуйте для отримання іншої інформації.

Фото для перегляду.

Додаткова інформація

Перегляд об'єктів нерухомості здійснюється виключно за попередньою домовленістю. Додаткова інформація та запис на перегляд об'єктів нерухомості за контактними номерами телефонів: Запис на перегляди за 1-2 дні та за попередньою домовленістю. Трансфер для перегляду об'єктів нерухомості в броварському районі - за окремими домовленостями.
Ви переглядаєте сторінку:
Бровари Купити-Продати » Продається сучасний якісний будинок з ділянкою 30 соток в Пухівці, 115000 у.о.

Пошук:

[:uk]На сайті шукають[:]

[:uk]бровары, коляда, купити будинок бровари, купити будинок в броварах, купити будинок пухівка, купить дом скибин броварской район, недвижимость бровары, оцінка дачного будинку, петлюри 25, продажа земли, сдам часть дома, скибин, требухів, realestate[:]
Summary
product image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
ФОП Коляда +38(067)728-58-68
Product Name
Сучасний якісний будинок з ділянкою 30 соток в Пухівці
Price
USD 115000
Product Availability
Available in Stock