Продається сучасний енергоефективний будинок з ділянкою в Зазим’ї, 78000 у.о.

Продам термобудинок в Київській області, Зазим’я.

Продам термобудинок в с. Зазим'я

Продам будинок в Зазим’ї. Будинок збудовано з використанням сучасних технологій та матеріалів, технологія “термобудинок”, покрито бітумною черепицею. Наявні всі необхідні комунікації: газ, вода, електрика.Стан житловий, потребує внутрішніх оздоблювальних робіт. Велика за площею ділянка 20 соток. Родючий молодий сад з 40 дерев. Озерце. На ділянці є фундамент під літню кухню і баню. До міста Київ 7 км.

Для отримання додаткової інформації щодо будинку та ділянки телефонуйте, в робочий час. Перегляд виключно за попередньою домовленістю, не раніше ніж за один або два дні. Телефонуйте для отримання іншої інформації.

Фото будинку.

Додаткова інформація

Перегляд об'єктів нерухомості здійснюється виключно за попередньою домовленістю. Додаткова інформація та запис на перегляд об'єктів нерухомості за контактними номерами телефонів: Запис на перегляди за 1-2 дні та за попередньою домовленістю. Трансфер для перегляду об'єктів нерухомості в броварському районі - за окремими домовленостями.
Ви переглядаєте сторінку:
Бровари Купити-Продати » Продається сучасний енергоефективний будинок з ділянкою в Зазим’ї, 78000 у.о.

Пошук:

[:uk]На сайті шукають[:]

[:uk]бровары, коляда, купити будинок бровари, купити будинок в броварах, купити будинок пухівка, купить дом скибин броварской район, недвижимость бровары, оцінка дачного будинку, петлюри 25, продажа земли, сдам часть дома, скибин, требухів, realestate[:]
Summary
product image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
ФОП Коляда +38(067)728-58-68
Product Name
Продається сучасний енергоефективний будинок з ділянкою в Зазим'ї
Price
USD 78000
Product Availability
Available in Stock